Jeep® Avenger nově s atraktivní cenou již od 499 900 Kč

Jeep® Avenger nově s atraktivní cenou již od 499 900 Kč
  • Jeep® Avenger nyní za atraktivní cenu již od 499 900 Kč vč. DPH ve výbavě Longitude, se zážehovou motorizací 1.2 Turbo 74kW/100k

  • Jeep® Avenger nabízí široké spektrum variant: od 100% elektrické varianty přes e-Hybrid s automatickou převodovkou až po zážehovou alternativu s manuální převodovkou. Tím plní svůj závazek vůči zákazníkům v podobě svobody volby

  • Atraktivní akční cenová nabídka všech motorizací

  • Nový Avenger modelového roku 24 nově k dispozici ve třech výbavových stupních – Longitude, Altitude a Summit

  • Nový Jeep® Avenger modelového roku 24 přináší vylepšení v oblasti komfortu v podobě elektricky ovládané panoramatické střechy pro příjemný zážitek z jízdy a elektricky ovládaného a kůží čalouněného sedadla řidiče s masážní funkcí, které poskytuje účinnou oporu a je dostupné pro všechny varianty pohonných jednotek

Nový Jeep® Avenger si vydobyl široké uznání mezi odborníky a získal řadu ocenění, jako například prestižní titul Evropské auto roku 2023, Nejlepší rodinné SUV v anketě Ženské světové auto roku 2023 a Elektromobil roku v rámci ankety Top Gear UK Awards. Evropské auto roku 2023, které bylo představeno na loňském autosalonu v Paříži, zaznamenalo více než 40 000 objednávek a sehrálo klíčovou roli při navyšování podílu značky Jeep® na evropském trhu v segmentu B-SUV.

Kompletní nabídka pohonných jednotek

Nový Jeep® Avenger, Evropské auto roku 2023, je kompaktním SUV ztělesňujícím podstatu značky Jeep®, která v sobě spojuje mimořádné terénní schopnosti, styl, funkčnost a technologie v jedinečném celku. Je zosobněním „ryzí svobody v kompaktní podobě“ a nabízí proslulé jízdní vlastnosti značky Jeep® v různých podmínkách, ať už na silnici, nebo v terénu.

Aby značka Jeep® uspokojila různorodé požadavky zákazníků, hledajících mimořádné jízdní vlastnosti, styl, nejmodernější technologie a komfort v kompaktních rozměrech, a zároveň jim umožnila flexibilní výběr ze tří různých pohonných jednotek, rozšířila novou řadu Avenger pro modelový rok 2024 o verzi  e-Hybrid, která doplňuje 100% elektrickou variantu a verzi se spalovacím motorem. Tím je značka Jeep® věrna svému závazku poskytovat svobodu volby a umožnit zákazníkům flexibilně si vybrat ten nejlepší vůz podle jejich potřeb.

Čistě elektricky poháněná verze je vybavena 400V elektromotorem zajišťujícím suverénní dojezd až 600 km podle normy WLTP-město. Jeho schopnost rychlého nabíjení navíc umožňuje prodloužit dojezd o 30 km za pouhé tři minuty. Akční cena čistě elektrické verze již od 939.900 vč. DPH, ve verzi Longitude.

Také verze e-Hybrid nabízí komfortní jízdní projev, protože kombinuje elektrický a spalovací motor. Pohon tvoří kombinace 1,2litrového zážehového tříválce, 48voltové lithium-iontové baterie a automatické šestistupňové dvouspojkové převodovky. Vůz je zkonstruován s ohledem na co nejlepší spotřebu paliva, což má za následek snížení emisí CO2 o 15 % v porovnání s běžnými motory s automatickou převodovkou. Akční cena 1.2 turbo e-Hybrid, ve výbavě Longitude, již od 569 900 Kč vč. DPH.

Zážehová varianta je vybavena 1,2litrovým motorem s maximálním výkonem 100 koní při 5500 ot./min., točivým momentem 205 Nm při 1750 ot./min. a šestistupňovou manuální převodovkou.

Akční cena 1.2 Turbo, ve výbavě Longitude, již od 499 900 Kč vč. DPH.

Kompletní nabídka pro potřeby zákazníků

Nový Jeep® Avenger, modelového roku 2024, nabízí dále zvýšenou úroveň komfortu. K dispozici je volitelné elektricky ovládané panoramatické střešní okno vytvářející příjemné jízdní zážitky a elektricky ovládané a kůží čalouněné sedadlo řidiče s masážní funkcí, které poskytuje účinnou oporu těla a je k dispozici pro všechny pohonné jednotky.

U nového modelu Jeep® Avenger modelového roku 2024 dochází ke zjednodušení nabídky a racionalizaci nabídky prvků výbavy s cílem naplnit očekávání všech zákazníků. To zákazníkům usnadní rozhodování a zaručí, že každý prvek výbavy vozu odpovídá praktickým i emocionálním potřebám moderního uživatele.

Provedení Longitude se vyznačuje působivou výbavou exteriéru i interiéru. Zvenčí se zaujme 16" koly z lehkých slitin, full-LED reflektorovými předními světlomety, klikami dveří v barvě karoserie a stylovými šedými ochrannými prvky podvozku. Z interiéru vyzařuje péče věnovaná propracovanosti, třeba v podobě černé palubní desky se strukturovaným povrchem a pohodlných, látkou čalouněných sedadel. Mezi atraktivní prvky výbavy patří 10,25palcový displej infotainmentu Uconnect, 7palcový plně digitální přístrojový panel, tempomat, sada bezpečnostních prvků bez kompromisů, jako je například autonomní nouzové brzdění, rozpoznávání dopravních značek, asistent pro udržování v jízdním pruhu, asistent pro udržování pozornosti řidiče, asistent sjezdu z kopce, systém Selec-Terrain umožňující upravit jízdní vlastnosti vozu pro každé počasí a každý terén, zadní parkovací senzory a elektrická parkovací brzda. Longitude přináší také praktické prvky, jako je telematický box s propojenými službami. K dalším komfortním prvkům patří – konkrétně v případě 100% elektrického modelu – automatická klimatizace, bezklíčové odemykání a nabíjecí kabel Mode 3.

Provedení Altitude se vyznačuje působivým exteriérem se 17'' koly z lehkých slitin a efektními stříbrnými ochrannými prvky podvozku. V interiéru je k vidění kombinace praktičnosti s prémiovými sedadly čalouněnými kombinací látky a koženky a vnitřním ozdobným obložením. Větší praktičnosti zavazadlového prostoru je dosaženo díky inovativní výškově nastavitelné podlaze, kterou doplňuje volant potažený syntetickou kůží. Mezi významné prvky výbavy patří komfortní adaptivní tempomat (ACC) a nejmodernější 10,25palcový plně digitální přístrojový panel.

Výbava Summit vyniká působivými designovými prvky a pokročilými funkcemi. Exteriér zdobí výrazná 18'' kola z lehkých slitin, full-LED projektorové přední světlomety a taktéž LED zadní světlomety, které vozu dodávají nádech noblesy. Atmosféru uvnitř umocňuje vícebarevné ambientní osvětlení, díky němuž je výbava Summit výjimečnou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a moderních funkcí. Elektrochromatické „bezrámové“ zpětné zrcátko dodává interiéru elegantní a svěží vzhled. Součástí tohoto provedení jsou nejmodernější prvky, jako je bezklíčové odemykání a startování motoru, praktická bezdrátová nabíječka telefonů, systém varování mrtvého úhlu a 180° zadní kamera s jedinečným pohledem z ptačí perspektivy. Manévrování usnadňují 360° parkovací senzory a k celkovému pohodlí přispívají automatická dálková světla a elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka. Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru zajišťuje snadný přístup. Výbavový stupeň Summit, který je na českém trhu dostupný pouze v čistě elektrické verzi a v provedení e-Hybrid, je také vybaven technologií autonomní jízdy L2 (adaptivní tempomat s centrováním v jízdním pruhu a asistentem jízdy v dopravní zácpě), která zvyšuje komfort jízdy.

Pro koupi modelu Jeep® Avenger je možné využít některou z možností atraktivního financování. Pořízení na operativní leasing s měsíční splátkou již od 9 790 Kč vč. DPH (verze: Avenger Altitude 1.2 turbo 100k / doba trvání 48 měsíců, nájezd 40 000 km). Měsíční splátka leasingu zahrnuje servis, kompletní pojištění, asistenční služby a zimní pneumatiky. Další možností financování je koupě na úvěr, s atraktivní úrokovou sazbou od 0,99 %. Značka Jeep® nabízí pro model Avenger 5letou prodlouženou záruku na celý vůz, u plně elektrické verze záruku na baterii 8 let  / 160 000 km.

Více informací na naší pobočce v Uherském Hradišti, Za Olšávkou 340 u našeho prodejního týmu.

Kontakt:

Daniela Hanáková
vedoucí prodeje Jeep
tel.: +420 777 453 804
email: hanakova@jeepuh.cz

zdroj obrázky: https://www.media.stellantis.com/em-en/jeep/

zdroj texty: https://www.media.stellantis.com/cz-cs/jeep/

Fiat Grande Panda: nový globální vůz značky FIAT

FIAT odhaluje první fotografie nového modelu Grande Panda. Jde o prvního člena nové rodiny inspirované kompaktním rodinným modelem Panda z 80. let, který reaguje na potřeby zákazníků po celém světě. více...

Zvýhodněný servisní program pro vozidla Fiat, Fiat Pro a Jeep starší 4 let

Čím starší je váš vůz, tím větší získáte slevu na nákup originálních náhradních dílů. Originál tak zůstane originálem, který vám navíc namontují naši vyškolení odborníci. více...

Přijďte si vyzkoušet vozy Jeep v rámci ROADSHOW v Uherském Hradišti

Otestujte 12. a 13. června vozy Jeep Grand Cherokee, Compass, Wrangler, Renegade a Avenger. Rezervujte si svou předváděcí jízdu v CAR CENTRUM Uherské Hradiště. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!