Služby

Autorizovaný prodej vozů

Autorizovaný prodej vozů

Jsme autorizovaným prodejním a servisním partnerem značek Fiat, Fiat Professional a Jeep. Díky naší silné pozici ve Zlínském kraji vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme širokou nabídku prodejních a poprodejních služeb.  Můžete se na nás spolehnout, pokud hledáte pomoc při financování vozu, jeho pojištění, autorizovaný servis či odtah a mnoho dalších.

Vybrat nový vůz
Autorizovaný servis vozů

Autorizovaný servis vozů

Jsme autorizovaným servisním partnerem pro vozy značky Fiat, Fiat Professional, Jeep a Alfa Romeo. CAR CENTRUM UH s.r.o. vám díky odborně proškoleným mechanikům a s využitím originálních náhradních dílů nabízí rychlý a spolehlivý servis pro vaše auto. Zaručujeme vám maximální kvalitu a bezpečnost. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to i včetně vyřízení pojistné události.

Pojištění vozů

Pojištění vozů

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění. Povinné ručení slouží k náhradě škod na zdraví nebo majetku způsobených provozem Vašeho vozidla. Havarijní pojištění kryje rizika související s poškozením Vašeho vozidla, ať už v důsledku dopravní nehody, krádeže nebo živelných událostí.

Financování vozů

Financování vozů

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo na míru. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme pro Vás jeden ze způsobů financování: spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr je pouze na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma).

Protiúčet

Protiúčet

Při nákupu nového vozu můžete ten starý nechat na protiúčet a zaplatit tak část kupní ceny. Jedná se vlastně o výměnu Vašeho stávajícího vozu za nový. Z ceny nového vozu odečteme cenu starého nebo ji použijete jako akontaci v případě koupě vozu na splátky.

Odtah vozů

Odtah vozů

Víte, co dělat v případě nehody se svým Fiatem? Volejte náš servisní tým na +420 577 700 672 a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme nejen odtah Vašeho poškozeného vozu, ale zařídíme i vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našem autorizovaném servisu v odpovídajících časových možnostech.

Záznam o dopravní nehodě
Půjčovna vozů

Půjčovna vozů

Máte vůz dlouhodobě v servisu? Čekáte na dodání nového auta? Chystáte se na dovolenou nebo na akci a potřebujete velké auto? Využijte naši půjčovnu vozidel. Máme pro Vás širokou nabídku vozů. Veškerou administrativu zvládneme prostřednictvím elektronické pošty a pak už jen jezdíte. Volejte +420 577 700 670 nebo pište na recepce@carcentrumuh.cz

Mycí centrum

Mycí centrum

V moderním areálu skupiny AUTO UH v Uherském Hradišti najdete moderní mycí centrum, ve kterém Vám po servisních úkonech vozidlo umyjeme. Moderní kartáčovou linku můžete využít kdykoliv a to včetně doprovodných služeb v podobě čistění interiérů.

Prohlédnout nabídku

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!