Servis

Autorizovaný servis

Autorizovaný servis

Jsme autorizovaným servisním partnerem pro vozy značky Fiat, Fiat Professional, Jeep a Alfa Romeo. CAR CENTRUM UH s.r.o. vám díky odborně proškoleným mechanikům a s využitím originálních náhradních dílů nabízí rychlý a spolehlivý servis pro vaše auto. Zaručujeme vám maximální kvalitu a bezpečnost. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to i včetně vyřízení pojistné události.

Nehodový servis

Nehodový servis

Zajistíme Vám kompletní nehodový servis, abyste se mohli věnovat Vašim běžným pracovním, ale i osobním záležitostem. Přenechte na nás komunikaci s pojišťovnou, komunikaci a vyřízení s likvidátorem, náhradní vůz, odtah poškozeného vozu, opravu a finanční vypořádání s pojišťovnou bez účasti poškozeného.

Pneuhotel

Pneuhotel

Nemáte kde skladovat Vaše letní či zimní pneumatiky? Využijte naše skladovací prostory a uskladněte si obutí na Váš vůz u nás a mějte vše na jednom místě bez starostí. Hledání správných šroubků či hlídání hloubky dezénu nechte na nás a my se postaráme o to, abyste na svém voze měli správné obutí, které Vám vždy zajistí bezpečné cestování.

Záruka

Záruka

S naší ZÁRUKOU dostáváte balíček komplexních služeb s bezplatnými zásahy a opravou nebo výměnou vadného dílu, prací a dodáním potřebných spotřebních dílů po dobu 24 měsíců, se začátkem platnosti ode dne dodání vozu. Váš vůz chráníme také před výrobními vadami, které se týkají laku karoserie. Provedeme kompletní nebo částečné přelakování vozu, abychom odstranili zjištěnou vadu, v souladu se standardními podmínkami výrobce vozu. Tato služba má platnost 36 měsíců ode dne dodání vozu. Poskytujeme také záruku na karoserii vašeho vozu, proti proděravění v důsledku koroze, směrem zevnitř ven. Opravíme nebo vyměníme každý díl proděravělý v důsledku koroze po dobu 8 let ode dne dodání vozu.

Lakovna a karosárna

Lakovna a karosárna

V naší moderní lakovně a karosárně se postaráme o to, aby Váš vůz dostal vždy správný lesk a bravu. Nabízíme pouze profesionální klempířské a lakýrnické práce. Disponujeme jednou z nejmoderněji zařízených lakoven v České republice včetně zkušených a profesionálně vyškolených pracovníků. To vše Vám zajistí kvalitní výsledek při opravách poškozeného laku a karosérie.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!