Nový Fiat 600e přichází na scénu

Nový Fiat 600e přichází na scénu

Značka Fiat spustila na českém trhu objednávky zcela nového modelu Fiat 600e.

K dispozici ve dvou plně elektrických verzích, Nový Fiat 600e La Prima a Fiat (600e)RED.

Akční cena modelu již od 799 900 Kč vč. DPH.

Zcela nový Fiat 600e je již možné na českém trhu objednávat. Nový Fiat 600e představuje ideální řešení pro milovníky města i outdoorové nadšence a je dokonalým ztělesněním hodnot italského stylu a udržitelnosti. Je atraktivní a krásný, disponuje velkorysými rozměry s délkou 4,17 metru a pohodlným interiérem pro 5 osob. K tomu přidává elektrický dojezd přes 400 km (kombinovaný cyklus WLTP) a více než 600 km v městském cyklu WLTP. Nový Fiat 600e je nabitý nejmodernějšími bezpečnostními a asistenčními systémy, díky kterým je připraven na každodenní život.

K dispozici je ve dvou plně elektrických verzích - Nový Fiat 600e La Prima a Fiat (600e)RED.

Fiat (600e)RED , s akční cenou již od 799 900 Kč vč. DPH, nabízí v základní výbavě například LED reflektorové světlomety, 7“ digitální přístrojový panel, infotainment Uconnect™ 10,25“ s dotykovou obrazovkou a bezdrátovou konektivitou, tempomat, 11kW palubní AC nabíječku, 100kW DC rychlonabíjení a 16“ ocelová kola s dvoubarevnými ozdobnými kryty. Nový Fiat (600e)RED je nabízen v červené barvě, jako charakteristický znak řady (RED). Jako další barevné varianty jsou k dispozici další dvě barvy: černá a bílá.

Vrcholná verze modelu Fiat 600e La Prima nabízí navíc například bezdotykové elektrické otevírání zavazadlového prostoru, sedadla čalouněná světlou kůží s Fiat monogramy, elektricky ovládané sedadlo řidiče v 6 směrech s bederní opěrkou a masážní funkcí, adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, 360° parkovací senzory včetně zadní kamery a 18“ kola z lehkých slitin v broušené úpravě.

Nový Fiat 600e La Prima je k dispozici ve 4 různých barvách, které připomínají italskou krásu a krajinu: italské slunce – Sun of Italy - metalická oranžová, italskou zemi – Earth of Italy – metalická písková, italské moře – Sea of Italy – metalická zelená a italské nebe – Sky of Italy – metalická modrá.

Pro koupi nového modelu Fiat 600e je možné využít některou z možností atraktivního financování.  Pořízení na operativní leasing, s měsíční splátkou od 12 400 Kč vč. DPH (doba trvání 48 měsíců, nájezd 40 000 km). Měsíční splátka operativního leasingu zahrnuje servis, kompletní pojištění, asistenční služby a zimní pneumatiky. Další možností financování je koupě na úvěr, s atraktivní  měsíční úrokovou sazbou od 0,99% .  Značka Fiat nabízí na model Fiat 600e smluvní 5letou (200 000 km) záruku na vozidlo a 8letou záruku na baterii.

Kompletní a aktuální ceník modelu Fiat 600e: www.fiat.cz/ceniky

Více informací na naší pobočce v Uherském Hradišti, Za Olšávkou 340 u našeho prodejního týmu.

Kontakt:

Daniela Hanáková
vedoucí prodeje Fiat a Jeep
tel.: +420 777 453 804
email: hanakova@jeepuh.cz

zdroj obrázky: https://www.media.stellantis.com/em-en/fiat/

zdroj texty: https://www.media.stellantis.com/cz-cs/fiat/

Zvýhodněný servisní program pro vozidla Fiat, Fiat Pro a Jeep starší 4 let

Čím starší je váš vůz, tím větší získáte slevu na nákup originálních náhradních dílů. Originál tak zůstane originálem, který vám navíc namontují naši vyškolení odborníci. více...

Přijďte si vyzkoušet vozy Jeep v rámci ROADSHOW v Uherském Hradišti

Otestujte 12. a 13. června vozy Jeep Grand Cherokee, Compass, Wrangler, Renegade a Avenger. Rezervujte si svou předváděcí jízdu v CAR CENTRUM Uherské Hradiště. více...

Originální letní příslušenství se slevou 30 %

Vyberte si z akční nabídky originálního letního příslušenství to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám. Akce je platná pro příslušenství Fiat a Jeep do 31.8.2024 více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!