Zvýhodněný servisní program pro vozidla Fiat, Fiat Pro a Jeep starší 4 let

Zvýhodněný servisní program pro vozidla Fiat, Fiat Pro a Jeep starší 4 let

Každý věk přináší své výhody, díky naší nabídce to platí dvojnásob. Čím starší je váš vůz, tím větší získáte slevu na nákup originálních náhradních dílů. Originál tak zůstane originálem, který vám navíc namontují naši vyškolení odborníci. Dopřejte svému vozu profesionální péči, kterou si zaslouží.

Věrností program je platný pro vozidla značek Fiat, Fiat Professional a Jeep.

  • STÁŘÍ VOZIDLA 7 A VÍCE LET - 25 % sleva
  • STÁŘÍ VOZIDLA 6 LET - 20 % sleva
  • STÁŘÍ VOZIDLA 5 LET - 15 % sleva
  • STÁŘÍ VOZIDLA 4 ROKY - 10 % sleva

ÚDRŽBA A KONTROLA

TLUMIČE

Tlumiče jsou klíčovým prvkem odpružení vozidla - závisí na nich stabilita vozu, bezpečnost a pohodlí jízdy. Kompenzují nerovnosti silnice a udržují kola v neustálem kontaktu s vozovkou za každé situace.

ROZVODOVÝ ŘEMEN

Rozvodový řemen je součástí vozu, která zajišťuje synchronizaci ventilů a pístů motoru. Vzhledem k důležitosti jeho funkce je nezbytné jej po čase zkontrolovat a popřípadě nechat vyměnit.

KLÍNOVÝ ŘEMEN

Klínový řemen je ve voze jednou z nejdůležitějších součástek motoru. Podobně jako v případě rozvodového řemene je i zde nutná pravidelná kontrola a případná výměna, pokud jej totiž včas nevyměníte, mohl by během jízdy prasknout a zničit motor.

FILTRY

Filtry pomáhají chránit zdraví řidiče a pasažérů, současně zajišťují ochranu motoru vozidla a životního prostředí. Udržování filtračního systému vašeho vozidla v optimálním stavu zvyšuje životnost vozidla i vaši bezpečnost na cestách.

BRZDY

Musí být kontrolovány každých 10 000 km. Jen tak budete mít jistotu, že brzdové destičky i kotouče jsou v dobrém stavu.

STĚRAČE

Stěrače zajišťují optimální výhled z vozidla, a tím i vaši bezpečnost na cestách. Proto se doporučuje jejich výměna každý rok, aby nebyla snížena jejich funkčnost.

 

Nabídka platí do odvolání.

Více informací na adrese showrooumu Za Olšávkou 340, Uherské Hradiště nebo kontaktujte náš servisní tým:

Lukáš Bronerský
vedoucí servisu 
tel.: +420 577 700 672 / mob: +420 771 269 885
email: servis@carcentrumuh.cz

Podmínky programu Originály+

Výše slevy je určena stářím vozu: 4 roky (48 měsíců) = 10% sleva, 5 let (60 měsíců) = 15% sleva, 6 let (72 měsíců) = 20% sleva, 7 let a více let (84 měsíců a více)=25%sleva. Sleva se nevztahuje na originální příslušenství, produktovou řadu classic line / essential parts, merchandising (dárkové a reklamní předměty) a na určité karosářské díly. Slevu lze uplatnit pouze v rámci programu Originály+ u participujících autorizovaných dealerů značek Fiat, Fiat Professional a Jeep. Sleva na nákup originálních náhradních dílů v rámci programu Originály+ je podmíněna montáží v autorizovaném servisu. Sleva se tedy nevztahuje na pultový prodej.,

Fiat Grande Panda: nový globální vůz značky FIAT

FIAT odhaluje první fotografie nového modelu Grande Panda. Jde o prvního člena nové rodiny inspirované kompaktním rodinným modelem Panda z 80. let, který reaguje na potřeby zákazníků po celém světě. více...

Přijďte si vyzkoušet vozy Jeep v rámci ROADSHOW v Uherském Hradišti

Otestujte 12. a 13. června vozy Jeep Grand Cherokee, Compass, Wrangler, Renegade a Avenger. Rezervujte si svou předváděcí jízdu v CAR CENTRUM Uherské Hradiště. více...

Originální letní příslušenství se slevou 30 %

Vyberte si z akční nabídky originálního letního příslušenství to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám. Akce je platná pro příslušenství Fiat a Jeep do 31.8.2024 více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!